O firmie

 

Zakład Usługowo – Handlowy WYGODA, „LOKAL ELENA” przygotowuje dania polskiej kuchni od 1993 roku. Z należytą starannością nasi kucharze przyrządzają tradycyjne smakołyki, które z dodatkiem pasji smakują wyjątkowo.
Znajdujemy się w Toruniu, przy ulicy Marii Skłodowskiej – Curie 73. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem; świetną kadrą kucharską i kelnerską. Kuchnią, która wyposażona jest w niezbędny i nowoczesny sprzęt techniczny. Zapleczem niezbędnym do przechowywania surowców, naczyń, jak również gotowych dań.
„Lokal Elena” zapewnia Państwu nie tylko pyszne smakołyki jedząc codziennie obiady w restauracji, ale także niezapomniane wrażenia estetyczne na imprezach okolicznościowych. Dokładamy wszelkich starań, by Państwa uroczystości dostarczały odpowiednich emocji gościom, a przede wszystkim spełniały Państwa oczekiwania.

Przyrządzamy dania na zimno i na gorąco. Naszą niewątpliwą zaletą jest przygotowywanie półmisków na Państwa świąteczne i okolicznościowe stoły.
Przez lata zgromadziliśmy rzeszę zadowolonych klientów, którzy ze spokojem powierzają nam swoje jubileusze, uroczystości i spotkania weekendowe, duże i małe.
Naszym wyzwaniem jest niepowtarzalny smak, a dewizą dbałość o każdy szczegół, aby Państwa uroczystości były jedyne i niepowtarzalne.